SOUND OF GRAVITY - 21.06.2019 - ARENA LUBLIN

MATERIAŁY PRASOWE

MATERIAŁY PRASOWE

POBIERZ PLAKAT WYDARZENIA

INFORMACJE PRASOWE

Motocyklowy sektor – SOUND of GRAVITY

 

 

SOUND of GRAVITY to spektakularne show, którego najważniejszym punktem są pokazy ewolucji motocrossowych. Freestyle Motocross tego dnia opanuje lubelską arenę i napełni adrenaliną zgromadzoną publiczność! Jednak tego dnia na stadionie będzie jeden specjalny sektor, sektor który ma połączyć wszystkich motocyklistów!

 

MOTO SEKTOR – będzie to wyjątkowa strefa i oferta przeznaczona dla właścicieli dwukołowych maszyn! To właśnie tutaj będą mogli zasiąść właściciele silnikowych bestii i znakomicie się bawić w gronie motoprzyjaciół! Oprócz specjalnego miejsca na trybunach, organizatorzy Sound of Gravity, zapewnią specjalne miejsce dla motocykli czy zadbają o dodatkowe atrakcje nie tylko na trybunach!

 

Bilety do Moto Sektoru będzie można zakupić jedynie w przedsprzedaży na portalu EVENTIM.pl. Początek sprzedaży wyznaczono na 10 marca!

 

Tak więc, jeżeli jeździsz na motocyklu musisz zarezerwować miejsce w sektorze, który będzie stworzony specjalnie dla Ciebie! Oczywiście, aby z nich skorzystać oprócz biletu będzie trzeba przyjechać na Sound of Gravity swoim motocyklem!

Spektakularne, ekstremalne show w Polsce!

 

Epickie, pełne adrenaliny i odwagi, naładowane kilogramami pirotechniki i najlepszej muzyki show przybywa do Polski! Sound of Gravity to spektakularne pokazy sportów ekstremalnych w najlepszym, światowym wydaniu! Podczas wydarzenia zaprezentują się gladiatorzy najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów akcji!

 

Obiektem ekstremalnych emocji będzie jeden z najnowocześniejszych stadionów w naszym kraju. Arena Lublin, 21-czerwca, tylko ten jeden raz,  zostanie opanowana przez najlepszych zawodników w swoich konkurencjach. Przez całe show będziemy świadkami największych ewolucji jakie można zobaczyć!

 

Na murawie lubelskiej areny zostaną zbudowane ogromne przeszkody i lądowania. Największe gwiazdy freestyle motocrossu zaprezentują na nich wiele niesamowitych ewolucji, które sięgać będą niemalże dachu stadionu! Z pewnością zobaczymy sławne: Kiss of Death, Superman, Backflip Tsunami!   

 

Obok motocrossowych maszyn pojawią się niesamowici rowerzyści i freestylowcy na rolkach czy hulajnogach. Tor którego początek będzie miał miejsce na szczycie trybun zostanie opanowany przez topowych zawodników. Dynamiczne, pełne adrenaliny pokazy będą doskonałym dodatkiem do warkotu motocyklowych silników!

 

Poziom sportowy lubelskiego widowiska mogą wyznaczać nazwiska otwierające listy startowe. Freestyle motocross to reprezentant Niemiec – Luc Ackermann, a pokazy rowerowe to nasz najlepszy zawodnik – Szymon Godziek!

 

Sound of Gravity to pokazy które znacznie różnią się od innych tego typu produkcji w Europie! Współorganizator wydarzenia, polska organizacja Sfera Sportu, zaprezentuje prawdziwy ekstremalny teatr, który połączy sporty ekstremalne i muzykę  w jedną całość. "Pokazy Freestyle Motocross i Dirt Jumpingu podczas Sound of Gravity zostaną zsynchronizowane z muzyką. Motywem przewodnim będą hity legendarnego zespołu Queen, zmiksowane i odpowiednio zaaranżowane przez naszych dj`ów. To właśnie znane i dynamiczne gitarowe riffy miksowane na jednej ze scen, których zbudujemy dwie, wraz z ewolucjami na ogromnych wysokościach mają wpływać na podświadomość widzów i wywoływać niezapomniane emocje" – mówi Krzysztof Magiera ze Sfery Sportu.

 

Lubelskie Sound of Gravity to nie tylko pokaz na stadionie! Już dzień wcześniej, czyli 20 czerwca, na przystadionowym parkingu pojawi się ekstremalne miasteczko z licznymi atrakcjami, które będzie czynne przez dwa dni! Największą z nich będą przejażdżki samochodami driftowymi na specjalnie zaaranżowanym z tej okazji torze. Pełnej prędkości w kontrolowanym poślizgu będą mogły doświadczyć osoby, które zakupią bilety w przedsprzedaży!  Kolejnym dodatkiem do przedsprzedażowych biletów będzie możliwość wejścia do parku maszyn w ramach Pit Party, gdzie oprócz maszyn będzie można spotkać zawodników, zdobyć autograf czy zobaczyć ich przygotowania do występu! Nie zabraknie także muzyki granej na żywo przez dj`ów, stoisk wystawienniczych i gastronomicznych, prezentacji i wielu niespodzianek.

 

Moc ekstremalnych atrakcji jakie zapewnią nam organizatorzy 21.06.2019 w Lublinie podczas Sound of Gravity jest imponująca. Zatem już teraz warto pomyśleć o planach na pierwszy weekend wakacji i zarezerwować wejściówki na to wydarzenie. Tym bardziej, że można zaplanować sobie prawdziwy ekstremalny wakacyjny weekend! W czwartek 20.6.2019 bawimy się w festiwalowym miasteczku w piątek oglądamy niezapomniane show Sound of Gravity, a w sobotę kibicujemy żużlowcom na rundzie Mistrzostw Świata Juniorów! Przedsprzedaż będzie prowadzona na portalu EVENTIM.pl od 10 marca.

 

Sound of Gravity to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów i amatorów sportów ekstremalnych, motoryzacji, nowoczesnych widowisk pełnych pirotechniki i muzyki. Pierwszy weekend wakacji to data eventu, o którym będzie bardzo głośno! Już teraz zapraszają do przybycia Miasto Lublin oraz organizatorzy Sfera Sportu i MOSiR Lublin!

KONTAKT

Potrzebujesz dodatkowy materiał związany z Sound of Gravity w Lublinie? Napisz na e-mail media@sferasportu.pl

Sfera Sportu 2013 - 2019

  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
  • Snapchat - White Circle